Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Šokující sportovní tragédie: Americký bojovník poznal osud ruské rulety, kulka mu vystřelila smrt!

Ruská ruleta někdy končí i smrtí.
Některým lidem jednoduše nevoní obyčejná zábava. Americký bojovník MMA Ivan Cole ztratil svůj život po tom, co zkoušel v praxi ruskou ruletu. Vystřelená kulka mu připravila pohřeb.

Takhle by sportovci odcházet neměli. Američan Cole, který byl bojovníkem MMA, odešel ze světa kvůli neskutečné hlouposti. Doma se totiž nudil, a tak vyzkoušel hazardní ruskou ruletu. Měl totiž smůlu a jedna z osmi kulek v zásobníku ho poslala do hrobu.

„Hrál ruskou ruletu a stále tomu nemohu uvěřit. Přišla jsem o manžela den po našem výročí. Byl mojí silou, otcem a synem. Učinil špatné rozhodnutí, které ho stálo život,“ okomentovala šokující skutečnost jeho manželka.

Ve své kariéře bojovník zaznamenal dvě výhry a tři porážky. Bojoval v organizaci Bellator, která je druhou největší v rámci MMA. Další výhry ale přidá maximálně v zápasnickém nebi. Tam se může utkat například s Kimbo Slicem nebo Jordanem Parsonsem, ti totiž také letos opustili svět předčasně.

Mohlo by vás zajímat

Další články