Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus finále MasterChef 2020 Svatba na první pohled

Nejnovější kauzy

Šokující: Škola dala svému žákovi žiletky, aby se mohl bezpečně podřezávat!

Hlavně bezpečně a sterilně!

V anglickém Surrey mají divné způsoby! Škola pro děti se zvláštními potřebami (rozumějte obyčejná zvláštní škola, které se teď nesmí říkat zvláštní, proto vymysleli tenhle politicky korektní název) má ve svém středu mladíka, který si libuje v sebepoškozování, a ředitel Unsted Park School se rozhodl, že mu pomůže velice zvláštním způsobem!

Nařídil zaměstnancům školy, aby studentovi donesli sterilní žiletky a doprovodili ho na toalety, kde se mohl v klidu a stranou očí ostatních dětí podřezávat, jak je mu libo. Učitelé stáli venku, žáka kontrolovali každé dvě minuty a pak mu pomohli s oblékáním a ošetřením zranění.

Na četné protesty zaměstnanců školy nakonec ředitel od tohoto postupu po šesti dnech upustil, ale dodnes věří tomu, že dělal pro chlapce jen to nejlepší, aby když už trpí nezvladatelným sebepoškozováním, bylo alespoň zajištěno, že se mu nic nestane a vše proběhne v kontrolovaných podmínkách.

Pro dobrosrdečnost ředitele ale nemá pochopení místní policie, která již zahájila vyšetřování poměrů na škole, jež se až doposud pyšnila vynikajícími výsledky. Zákon je zákon, takže ani dobré úmysly ředitele školy mu nebudou v tomto případě moc platné.

Související články

Další články