Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Šokující rozsudek: Neuvěříte, s čím odešel od soudu muž, který znásilnil svoji partnerku, když začala rodit!

Muž od soudu odešel se šokujícím rozsudkem.
Zdroj: profimedia.cz
Když má žena porodní bolesti, její partner by ji měl okamžitě odvézt do porodnice. Takové štěstí ale neměla jedna Britka. Nastávající otec jí nepomohl a místo toho ji znásilnil. Muž nyní od soudu odešel se šokujícím verdiktem!

Mladá Britka zažila doslova chvíle hrůzy. Byla v devátém měsíci těhotenství a těšila se na svoje nenarozené miminko. Když přišly porodní bolesti, klekla si k posteli na všechny čtyři, aby ulevila předporodním kontrakcím. Myslela si, že ji partner ihned odveze do porodnice, jenže se spletla. Řekl jí, že je nadržený, a znásilnil ji. Po celém incidentu prý muž dělal, jako by se nic nestalo, a dokonce nabídl svojí partnerce, že jí napustí vanu. Na incident upozornil britský Mirror.

Když jí řekl, že je nadržený, řekla mu, jestli si náhodou nedělá legraci. „Normálnímu člověku by bylo jasné, že si to žena nepřeje, už kvůli tomu, že křičela bolestí, ale ona ho navíc prosila, aby přestal,“ řekl ženin advokát. O pár hodin později žena porodila syna. Nakonec odjela domů ke svým rodičům.

Když se ale vrátila, celé znásilnění nahlásila na policii. Byla rozhodnutá svědčit. Když se ale vrátila zpět na místo činu, byla zlomená. Navíc se její partner k dítěti choval nevhodně, řekl o něm, že je rozmazlený spratek, a rozhodně se nechoval jako milující otec. Celá věc skončila u soudu.

Soudní stání trvalo pět dní a čtyřicetiletý muž od soudu odešel se šokujícím verdiktem. Byl zproštěn obžaloby a očištěn. Takže to teď vypadá, jako by se nic nestalo. Všichni jsou z výsledku soudu v šoku.

Související články

Další články