Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Šokující rozhodnutí Davida Kollera. Zpěvák končí v kapele Lucie, fanouškům došla slova

David Koller vystoupil na akci generála Pavla.
Zdroj: foto extra.cz/Renata Bušková
+ Dalších 6 fotografií
konec

Konec jedné éry. Přesně tak by se dalo označit rozhodnutí muzikanta Davida Kollera, který dává sbohem své kapele Lucie. Fanoušci jsou z jeho zprávy na sociálních sítích v šoku. 

Český rockový zpěvák, skladatel a bubeník David Koller zaskočil své fanoušky. Na svém Facebooku oznámil, že končí v kapele Lucie. "Po dlouhých úvahách jsem se rozhodl, že odcházím z Lucie. Hraní v Lucii bylo fajn a teď se chci věnovat především svojí kapele a rodině," uvedl své důvody.

Po pár minutách se pod příspěvkem vyrojila řada komentářů. "Už to nebude Lucie... Ale přeji hodně štěstí v další kariéře i v osobním životě," přeje zpěvákovi Jiřinka. "Nemám slov," uvedla zaskočeně Andrea.

Někteří uvítali, že dal Koller fanouškům vědět sám a nedozvěděli se novinku jinde. "Jsem ráda, že jste takový chlap, že jste nám - fanouškům, to dal vědět osobně, ať se to dozvíme od vás, nikoliv z TV. Role táty a manžela vám jde podle fotek skvěle a změna je vždy přijatelná, pokud ji dotyčný chce a cítí. Hodně štěstí se vším a hlavně hodně zdraví," vzkázala muzikantovi Renča.

Doporučené video: Rozhovor s Davidem Kollerem o válce na Ukrajině


Vyjádření kapely

Následně vydala vyjádření i celá kapela, která má na svém kontě hity jako Medvídek, Amerika, Oheň, Šrouby do hlavy a další. "Milí fanoušci, chtěli bychom vám oznámit, že David Koller se rozhodl opustit skupinu Lucie. Rozcházíme se v dobrém a dohodli jsme se, že společně odehrajeme všechny nasmlouvané koncerty do konce letních prázdnin," píše se na facebookovém profilu skupiny.

Členové Lucie na závěr dodali, že i bez Kollera kapela jede dál a chystá nové album a oslavy čtyřicátých narozenin.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy