Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

ŠOKUJÍCÍ RODINNÁ ZMĚNA POHLAVÍ: Z matky se synem se stal otec s dcerou! Jsou první na světě!

+ Dalších 7 fotografií
Taková změna pohlaví tady ještě nebyla! Dva lidé z jedné rodiny z Detroitu se necítili dobře ve stejném těle a to se stalo úplně poprvé. Z matky Ericy Maison se stal otec a z jejího syna Coreyho (14) se stala dcera.

Na tom, že si lidé nechávají změnit svoje pohlaví, protože se ve svém těle necítí dobře, není nic neobvyklého. Ještě nikdy se ale nestalo, že by si pohlaví nechala změnit matka se synem. Erica Maison a její syn Corey se ve svém těle necítili dobře, a tak se rozhodli to změnit Teď jsou šťastnější a prospělo to prý celé rodině. S příběhem přišel deník The Sun.

Všechno to ale nebylo tak jednoduché. Corey si uvědomila, že něco není v pořádku už v 8 letech. Jako chlapec se necítila dobře a přála si být holčičkou. Nyní je ráda, že ji její rodina na její cestě podpořila. "Je to úžasné, protože hodně dětí nemá podporu svých rodičů," řekla deníku The Sun.

Než se Corey začala měnit v dívku, musela podstoupit tříletý terapeutický proces, kde zjistila, jaké bude žít v ženském těle. "Bylo to velmi dlouhé," řekla. "Poradili mi spoustu věcí a chtěli, abych se ujistila, že jsem se rozhodla opravdu správně," vysvětlila Corey, co ji čekalo před změnou pohlaví. "Teď se konečně cítím volná," směje se. Rodina ji celou dobu podporovala a matka jí dokonce zaplatila náročnou operaci za více než půl milionu korun, naštěstí vše pokryla pojistka S hormonální léčbou Corey začala ve 14 letech.

Erica řekla portálu The Mirror, že si uvědomila, že se narodila ve špatném těle, až ve chvíli, kdy její dcera postoupila změnu pohlaví Do té doby to držela v tajnosti. "Když jsem jim to pak vše řekla, byli úžasní. Můj manžel Les byl milující, podpořil mě," řekl nyní už Eric. "Náš vztah je teď silnější a lepší, než byl kdy dříve," dodal. Prvním impulsem za proměnou byla transgenderová hvězda YouTube Jazz Jannings. Podívejte se na neuvěřitelné proměny do fotogalerie.

Související články

Další články