Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Šokující reportáž německé televize RTL: Česko mohlo mít svoje moře, nebýt našich líných poslanců!

Co si o nás myslí v zahraničí? Moc lichotivý názor to není, jsme národ lenochů a bereme peníze za nic, hlavně ta naše „elita národa“, kterou si volíme třeba do europarlamentu. Mohli jsme totiž mít díky vyjednávání s Chorvatskem vlastní moře, ale místo toho nám zase zbyl akorát tak Macháč.

Investigativní reportáž německé televize RTL odhaluje velmi nečekané souvislosti, které českému občanovi dosud unikaly a o nichž se naše média nikdy nezmiňovala. Že jsou dohody součástí vyjednávání, víme všichni, ale když se mělo udělat něco pro národ, naši politici selhali. Asi proto, že nedostali řádný úplatek.

P. S. Jste-li na pochybách, tak vězte, že fiktivní „reportáž“ je dílem součástí volební kampaně nadace Open Society Fund, která tím míří na nízkou účast českých voličů hlavně do europarlamentu. Ale vtipné to moc není, protože spousta věcí je v ní pravdivá. Nejen to, že Miroslav Ransdorf zdrhá ze své práce, a přesto si za ni nechává platit.

Související články

Další články