Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

ŠOKUJÍCÍ PROMĚNA: Z boubelky se stala modelka! Dívka zhubla o polovinu svojí váhy a je neuvěřitelně krásná!

Úžasná proměna!
+ Další 4 fotografie
Kráska Mathilde Broberg (21) z Dánska byla obézní a trápila ji kila, která nešla shodit. Pak ale přišla na jeden trik, díky kterému zhubla o polovinu svojí váhy. Nyní je z ní modelka a všem vytřela zrak!

Mathilde Broberg (21) z Dánska byla boubelka a měla hodně kil navíc. Nejdříve si z toho nic neděla, ale čím byla starší, tím jí to začalo víc vadit. Její váha se zastavila až na 126 kilogramech. A tak si jednoho dne řekla, že za každou cenu zhubne! A přišla na velmi jednoduchý trik. A v čem spočívá?

Dívka jí čajovou lžičkou! Možná se vám to zdá jako blbost, ale prý to funguje. Tím pádem jí mnohem pomaleji a nesní takové porce. Kromě toho se Mathilde vzdala i nezdravých jídel a několik hodin týdně tráví v posilovně. A podařilo se jí zhubnout o polovinu svojí váhy. Nyní je z ní modelka a na ulici byste ji nepoznali. Podívejte se do galerie, jak nyní vypadá!

Mohlo by vás zajímat

Další články