Nafotit tyto fotografie ji napadlo po tom, co ji viděl její bratr, jak si nanáší make-up a maluje se. Řekl jí, že takovou změnu nikdy neviděl a že je to úžasné. Tak ji napadlo, že by tu změnu mohla vyfotit.

Dívka chtěla ukázat svou lásku k sobě a make-upu a výsledek opravdu stojí za to. Můžete vidět ten kontrast, který je mezi namalovanou a nenamalovanou tváří. Je to doslova umělecké dílo. Jenže fotky se nesetkaly s takovou odezvou, jakou si představovala.

Její fotografie viděly za dva týdny asi dva miliony lidí. A dokonce byly zveřejněny na Instagramu vizážistky Kim Kardashian (35) Mario Dedivanovic. Ta byla ohromena, jaký má dívka obrovský talent.

"Líbí se mi, jak ten make-up dělám, a dělám to hlavně pro zábavu,“ řekla Maisie. "Chtěla jsem jen ukázat, že mám ráda make-up. A jsem ráda, že nemám obočí, aspoň si ho můžu dokreslovat,“ usmívá se. Podle ní člověk nosí make-up kvůli sobě, a ne kvůli ostatním.

Její fotka se rychle rozšířila po internetu a reakce byly většinou negativní. Maisie zažila na vlastní kůži to, jak umí být lidé krutí. Někteří se k jejím fotkám vyjádřili jako k nechutným a ošklivým. Někteří byli na internetu tak zlí, že ji nazývali ošklivou, děsivou a nechutnou. Jeden muž šel dokonce dál a řekl jí, že vypadá, jako by měla rakovinu.

Podle ní by ženy neměly být kritizovány za nošení make-upu. Je to pouze jejich věc. Jenže na internetu se objevuje hodně negativních komentářů. Lidé si dělají legraci z toho, že by nikdo neměl brát dívku na první rande do bazénu, další zase píší, že možná trpí nějakou závažnou nemocí, která způsobuje vypadávání vlasů. Jeden muž tomu dal korunu, když napsal, že by se asi zabil, kdyby se vedle ní probudil.

Maisie si ale z negativních komentářů nic nedělá. Podle ní se s nimi musí vypořádat i hodně celebrit. "Lidé by měli nejdříve přemýšlet a pak až něco napsat,“ dodává dívka.

Její fotografie se ale setkaly i s pozitivními ohlasy. Maisie lidé podporují na její stránce na Facebooku. "Máte fantastickou osobnost a smysl pro humor,“ píše na Facebooku Cath Powell. „Jsi nádherná! Upřímně nechápu, jak mohou být lidé tak hnusní,“ píše Natasha Gray. Bethany zase napsala: "Upřímně řečeno, myslím si, že jste krásná i bez make-upu a máte opravdu šílené schopnosti. Ráda bych uměla zacházet s make-upem stejně jako vy.“