Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Zápisník alkoholičky

Šokující proměna Richarda Genzera. Ukázal oholenou hlavu na detektiva Kojaka

Richard Genzer šokoval své sledující.
Zdroj: Tomáš Martínek/eXtra.cz/Instagram Richard Genzer/koláž
Předchozí Další
+ Dalších 6 fotografií
proměna

Richard Genzer šokoval fanoušky. Herec, který byl ikonický svými bujnými kadeřemi, překvapil nyní vlasovou proměnou. Jeho hříva je nadobro pryč. "Prodám hřeben a fén," vtipkoval Geňa na sociálních sítích. Pod příspěvkem se strhla hotová lavina s komentáři. 

Když se řekne Richard Genzer, většina si neodmyslitelně s jeho osobností vybaví i dlouhé kudrnaté kadeře. O to větší byl šok, když se herec ukázal svým fanouškům na sociálních sítích. Na videu ukázal, že jeho bujné kadeře jsou zřejmě minulostí. S holou hlavou se ve vtipném videu ohlásil svým sledujícím.


"Dobrý den, já bych vám chtěl udělat takovou nabídku. Mám inzerát. Prodám hřeben a fén, tak se kdyžtak ozvěte, kdybyste to potřebovali," vtipkoval na svém Instagramu v krátkém videu, kde odkryl svou vlasovou proměnu. Reakce fanoušků na sebe nenechaly dlouho čekat.

Doporučené video: Richard Genzer na Prima party.


Vypadáte jako Dáda Patrasová, podivují se mnozí

Jeho herecký kolega Jan Hájek se pustil do vtipů. "Vypadáš jako Dáda Patrasová z Návštěvníků!" napsal a mnozí mu dali za pravdu. "Oni se točí Návštěvníci 2?" přitakává Libor. Zejména dámy jeho dlouhé kudrnaté kadeře oplakaly. "Kde máte ty své krásné kudrnaté vlasy?" ptá se smutně Ladislava. "No to jste neudělal!" přidává se Zuzana.


"Chvíli jsem si myslel, že jste sekal trávník a z nezištných důvodů vás ta sekačka přejela," neodpustil si rýpanec Karel. "Vy normálně vypadáte jako inspektor Kojak," přidává se Andrea. "Teda tak to je docela síla. Kde máte vlasy? Mně zase připomínáte Fantomase," přiznává Alena.

Ještě nedávno Richard vyprávěl, že své polodlouhé šedivějící vlasy si pěstuje celý svůj život. "Občas si říkám, že vypadám jako garsonka, samý kout. Nějaké ale ještě naštěstí mám, tak jsem rád. Ale nestarám se o ně, to je zajímavé. Já si je myji klidně jenom jednou za deset dní," smál se v rozhovoru pro Lifee.cz.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy