Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Šokující proměna Hanky a Tonči: Takhle jim dva roky pekla změnily tváře! Co všechno musely vytrpět?

Šokující proměna Hanky a Tonči: Takhle jim dva roky pekla změnily tváře! Co všechno musely vytrpět?
Zdroj: twitter.com
+ Další 2 fotografie
Byly to dvě krásné mladé dívky s dobrým srdcem. Obě si živily tím, že pomáhaly lidem. Jejich obličeje teď ukazují, že si prožily peklo. Nevinný výraz je ten tam. Osvobozené dívky zestárly o deset let. Hrůzy, které viděly a zažily, se jim v obličeji zapsaly navždy. Podívejte se na šokující proměnu Hanky a Tonči.

Víkend začal naprosto fantastickou zprávou. Hanka a Tonča, které byly uneseny před dvěma lety v Pákistánu, jsou volné. A nejen to, podle informací předsedy vlády Bohuslava Sobotky jsou dokonce už v České republice, doma, se svou rodinou!

Dva roky pekla mají za sebou dívky, které byly uneseny v pákistánské provincii Balúčistán 13. března 2013. Unesli je tehdy neznámí ozbrojenci. Později se objevila informace, že únosci jsou napojeni na teroristickou organizaci Al-Káida.

podle prvních slov dívek je jasné, že to, co si prožily, je trauma na celý život, které je poznamenalo samozřejmě především psychicky, ale i na jejich tělech a v obličeji je stres, hladovění a nedostatek slunce evidentní.

To konec konců potvrdila i sama Hana.

„Bylo to velmi těžké. Viděla jsem poprvé v životě tolik ozbrojených mužů. Pořád nevím, proč nás unesli,“ uvedla Hana Humpálová a dodala: „Měly jsme spoustu času na přemýšlení. Pořád jsem myslela na svou rodinu, že na nás myslí. Věřila jsem, že jednoho dne budeme zachráněny. Poprvé po dvou letech vidím slunce a úsměvy lidí kolem nás.“

Na to, co s dívkami udělala dvouletá "péče" únosců, se můžete podívat v galerii.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy