Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

ŠOKUJÍCÍ PROMĚNA BUZZE ZE SÁM DOMA: Dnes je z něj morbidní tříbradáč!

Moc do sebe nešel.
Zdroj: pinterest
+ Další 3 fotografie
Nastává vánoční čas a s ním klasické oddechové komedie. Jednou z nich je i oblíbený film Sám doma. Tento kultovní snímek už běží na obrazovkách opravdu léta a pořád se ho nemohou lidé nabažit. Nedovedete si představit, jak se ale herci z filmu za ty roky změnili. Třeba takový Buzz, co pořád šikanoval Kevina!

Devin Ratray (39) je jméno, které vám asi moc neřekne. Jako herec se objevoval vždy spíše v béčkových rolích. Jako Buzz z filmu Sám doma byl ale nezapomenutelný. Obtloustlý frajírek, co nikdy nedal pokoj Kevinovi a pořád ho šikanoval.

Jak ale Buzz vypadá dnes? No, řekněme si to na rovinu, ve filmu vypadal lépe. Nyní je z něj třicátník, co vypadá minimálně o 10 let starší, a navíc mu na obličeji vyrašily další dvě brady. Každopádně to rozhodně není žádný sexy symbol.

Jestli se ale scházejí třeba s Macaulayem Culkinem (36) na pivě jako staří kamarádi? To moc ne. Nikdy mimo natáčení nebyli kamarádi a nestýkali se. Navíc by to s ním moc nevyhrál, protože Kevin vypadá nyní ještě hůře než on, a to kvůli drogám.

Související články

Další články