Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Šokující proměna Angeliny Jolie po rozvodu: Takhle jste ji neviděli!

Zdroj: Profimedia, eXtra.cz
+ Dalších 13 fotografií
Herečka Angelina Jolie se po rozvodu s Bradem Pittem před všemi skrývala v luxusní vile v Malibu. Výjimkou byl pouze víkend v Coloradu, kam vzala své potomky lyžovat. Pokud ji fotografové někde zachytili, tak vypadala strašně. Pohublá, s vypadanými vlasy, bez energie a s vráskami v obličeji.

Jenomže teď Angelina úplně rozkvetla! Jela do Kambodži představit premiéru svého filmu s názvem First They Killed My Father a všechny překvapila. Úsměvy rozdávala na všechny strany, mávala fotografům a všechny objímala.

Radost měly i všechny její děti, které také zdravily novináře s úsměvem od ucha k uchu. Nejvíc nadšený byl samozřejmě nejstarší syn Maddox, kterého herečka z této země adoptovala.

Angelina se setkala s kambodžským králem i bývalou královnou. A dokonce poskytla poprvé od rozvodu rozhovor pro stanici BBC, kde vysvětlila, jak to mají s Bradem Pittem. "Nechci o tom moc mluvit. Chci pouze říct, že jsme si prošli těžkým obdobím, ale pořád jsme rodina a vždycky budeme. Mnoho lidí si prošlo stejnou situací jako my," řekla Angelina.

"Nyní se soustředím hlavně na mé děti. Naše děti. Doufám, že tahle situace nás udělá silnějšími a nakonec nás ještě víc sblíží," přeje si Angelina.

Zatím to ale tak nevypadá, protože Brad má zákaz navštěvovat děti bez terapeuta a navíc má na návštěvy omezený čas. Během Vánoc je viděl pouhé tři hodiny, což je na stmelování velmi krátká doba. Podle Bradových známých má herec deprese a doma smutně sleduje fotky své rozpadající se rodiny

Související články

Další články