Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

DÁVÁM SI OBČAS PERVITIN! Představitel Ády Větvičky z Okresního přeboru má zajímavý koníček

Kdo by to do něj řekl, že?
Zdroj: archiv
Herec Leoš Noha, který se vám jistě vryl do paměti jako Áda Větvička z Okresního přeboru, promluvil o svých závislostech. Jeho koníčky jsou prý stále sex, drogy a rock and roll a ničím se netají. Podle Nohy prý ať si každý bere, co chce.

V rozhovoru pro časopis Téma se Leoš Noha zpovídal ze svých hříchů. Podle všeho občas rád podlehne některým drogám, zejména pervitinu. Tvrdí však, že svůj život má pod kontrolou a za ta léta už ví, co si může dovolit. Dokonce i jeho děti o něm ví vše a nemá před nimi tajnosti. Jediné, co ho obtěžuje, jsou dotazy na dané téma. „Jestli si někdo myslí, že má drogy pod kontrolou, tak se plete,“ dodal své varování Noha.

Leoš není studovaným hercem, nýbrž elektrikářem. Jako herec se začal uplatňovat po revoluci, kdy působil na divadelní scéně. Nakonec se vypracoval a diváci si jej oblíbili nejvíce právě v Okresním přeboru nebo seriálu HBO Pustina.

Související články

Další články