Jakmile se Tereza Dušková objevila v prvním díle drsné reality show Robinsonův ostrov, všichni okamžitě zbystřili. Nádherná dívka s dlouhými vlasy a pronikavýma očima. Navíc se ukázalo, že je Terry velmi zdatná v soutěžích a brzy se zařadila mezi nejsilnější hráče.

Lidé si ji hned oblíbili a všichni věřili, že tahle holka by to konečně mohla vyhrát. I když se nakonec dostala jen do trojky nejlepších, s prázdnou rozhodně neodešla. Terezu lidé milují a na Instagramu má několik tisíc fanoušků, kteří ji obdivují.

Nejvíce si cení jejího dobrého srdce a upřímnosti. Na druhou stranu najde se i plno holek, které by si ze všeho nejvíce přály vypadat jako divoká Robinsonka. Tereza to ale neměla vždycky jednoduché. Byly doby, kde své tělo doslova nesnášela.

„Na začátku jsem byla fakt nechutná a bylo mi ze sebe strašně smutno,“ prozradila eXtra.cz. „Zároveň když to člověk vidí, tak se vzchopí a řekne si dost a nejez, anebo dost a cvič,“ narážela na to, že zpočátku nebyla se svojí postavou vůbec spokojená. I když většina lidí je toho názoru, že i na začátku Tereza vypadala dokonale, ona si to nemyslela.

Nyní ale tráví velkou část svého volného času ve fitku a je to na ní poznat. „Cvičení mě fakt baví a naplňuje mě to,“ vzkázala. A výsledky se už dostavují. Tereza snad nikdy nevypadala lépe. Podívejte se na její pokrok v galerii.