Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Šokující přiznání Kristelové: Boháč ji prý směl svazovat jako šlapku! Katko, a co jste ještě dělali?

Zdroj: profimedia.cz, koláž: Kazma Kazmitch

Kateřina Kristelová (35) je zřejmě ochotná zajít v posteli hodně daleko, připravte si ale peněženku!

Svazování, S/M, bondage, piss, pardon Miss a další bizárky popisované v knize 50 odstínů šedi jí zřejmě budou blízké Že si nějakou nechala vlepit ostatně šeptem připouští už od vztahu s moderátorem Kazmou, který jí zřejmě k násilí přivedl a to je jí od té doby po chuti.

Přinejmenším to tak vypadá podle VIP zpráv Prima FTV, které odvysílaly reportáž o tomto víceméně bezcenném braku pro širokou veřejnost a ptaly se celebrit, zda veledílo doma mají a co na radovánky ve stylu "Zlý dozorce na Guantánamu a muslimská služtička" říkají.

"Já jsem tenhle styl jela," přiznala bez okolků Kristelová v reportáži a dodala, že ovšem s pánem, kde byl ten cash a nebylo tam to srdíčko, takže v překladu: "No tak chovala jsem se trošku jako šlapka, ale stálo to za to," což je ovšem normální, jen málokterá z 99 procent zlatokopek to dokáže i přiznat, tak palec nahoru hned dvakrát.

Jednak je představa svázané Kačenky coby francouzské služky pod bičem ukrutného esesáka velmi rajcovní, jednak taky dobré vědět, že je ochotná zajít v sexu leckam, jen s instalatérem to nebude. Ten bude rád za misionářskou polohu.

Související články

Další články