Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Šokující přiznání Jaromíra Jágra: Nechci být jako můj táta! Čeho se ještě hokejový bůh ve vztahu s Kopřivovou bojí?

Vypadá to, že je pro Jardu Veronika opravdu ta pravá!
+ Další 3 fotografie
Vypadá to, že Jaromír Jágr (44) zřejmě potkal tu pravou. Do své přítelkyně Veroniky Kopřivové (25) je bezhlavě zamilovaný a už pomýšlí na založení rodiny. Přece jen je ale něco, z čeho má hokejový bůh strach.

Je vidět, že Jarda Jágr našel konečně tu pravou. Veronika mu zřejmě dává vše, po čem touží, a tak se netají tím, že by s ní chtěl někdy založit rodinu. Jsou ale věci, ze kterých má strach. Bojí se, že svojí partnerce nebude moct dát vše, po čem touží. Samozřejmě materiálně holka od tyče strádat nebude.

„Nechci to svádět na rodiče, ale já jsem to nikdy neviděl u táty a můj otec byl neskutečnej táta. Dělal všechno pro to, aby zabezpečil rodinu, ale zase mu nezbývalo moc času na moji mámu. Máma je neskutečnej dobrák, když to vidím, že s tátou vydržela. Otec je neskutečnej chlap, neskutečnej táta, ale nemyslím si, že je to stoprocentní partner. Takže věci jako přinést kytku domů, obejmout mámu, to u nás tak často nebylo. Takže já jsem to neměl kde vzít, ale já se zlepšuju. Neznamená, když je někdo dobrej člověk, že také bude dobrej partner,“ svěřil se Jágr v rozhovoru pro Topstar Magazín.

Veronika Kopřivová ale také není žádný svatoušek a má svoje chyby. To si Jágr moc dobře uvědomuje. „Jsem taková prostořeká, hubatá, někdy je to dobře, někdy není. Přinese to pár nepříjemností, ale já si myslím, že je to jedna z věcí, kterou na mě má Jaromír rád, protože lidi mu jen tak něco neřeknou. Spíš ho plácají po ramenou a my všichni občas potřebujeme, aby nám někdo dal nějakou kritiku,“ řekla Kopřivová.

Přestože Jarda doma občas odmlouvá a Veronika na něj musí být přísná, přiznala, co na něm nejvíc miluje. „Když se doma uvolní. On má často tu pózu, kterou musí mít. Pak když doma děláme kraviny a fakt se od srdce smějeme, tak to jsou asi ty nejhezčí okamžiky. Ty mě naplňují. Pak na něm mám ráda i jeho kudrnatý vlasy. To bych nikdy neřekla, nikdy jsem neměla ráda dlouhý vlasy, někdy má přezdívku kudrnáč,“ řekla Veronika. Je vidět, že ti dva se navzájem pěkně doplňují a milují se. A třeba se jim už brzy splní jejich přání a budou chovat malého hokejistu.

Mohlo by vás zajímat

Další články