Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

ŠOKUJÍCÍ PŘÍPAD: 13letá dívka si myslela, že jde na doučování. Pak ji osm učitelů hromadně znásilnilo!

Indickou policii šokoval případ hromadného znásilnění 13leté dívky. Ta si myslela, že jde na doučování. Místo toho ji osm učitelů hromadně opakovaně znásilňovalo celý rok! Navíc dívce vyhrožovali, takže se bála to komukoliv říct.

Indická policie vyšetřuje obvinění z hromadného znásilnění a vydírání osmi učitelů na soukromé škole v západní Indii. Podle 13leté dívky z okresu Bikaner ve státě Rádžastán ji měli ve škole opakovaně hromadně znásilňovat celý rok. Policie má ale jasný důkaz, protože učitelé si z celého zvěrstva pořídili video a holčičku tak vydírali. Ta se styděla a nikomu nic neřekla. Nahrávku ale našel otec dívky a zalarmoval policii.

„O zločinu jsme se dozvěděli v roce 2016, ale ze strachu před reakcemi okolí jsme to nenahlásili policii,“ řekl otec dívky médiím. „Teď jsem to už oznámil, protože mě muži obtěžovali a pronásledovali, dokonce mi nedovolili ani vycházet z domu,“ dodal.

„Na základě indického trestního zákoníku a příslušných odstavců zákona na ochranu dětí před sexuálními trestnými činy jsme začali vyšetřování,“ řekl okresní policejní šéf Banwari Lal. 13letá holčička měla podle otce dokonce otěhotnět, ale učitelé jí podali nějaké léky, aby potratila.

Související články

Další články