Fernando Madacho se narodil jako žena a jeho partnerka Diane Rodriguez zase jako muž. A teď spolu dokonce mají i dítě. „Jsme rodina jako každá jiná i navzdory tomu, že možná nemáme stejná práva,“ řekl Madacho serveru BBC. Rodičovství si oba užívají a už se nemohou dočkat, až budou čtyři.

Rodriguez, která se narodila jako muž, ale přiznala, že to v životě neměla vůbec jednoduché. Kvůli její transsexualitě ji zavrhla rodina a ona musela žít na ulici. Dokonce byla i několikrát unesena. Nikdy by ji tak nenapadlo, že se někdy stane matkou. "Zákon kdysi vyžadoval, aby vás vykastrovali, pokud jste chtěli být identifikováni jako žena,“ tvrdí. Jsou odlišným párem, takže na ulici vzbuzují pozornost. Občas to prý nemají jednoduché, ale jsou šťastní. A z lidí okolo si nic nedělají.

Vše se tedy v dobré obrátilo a oba jsou zamilovaní a těší se na miminko. Zatím se neví, jestli to bude kluk nebo holčička, ale přes sociální sítě svoje fanoušky o všem informují. „Jsme neuvěřitelně šťastní. Když jsem se dozvěděl, že jsem znovu těhotný, začal jsem štěstím plakat. Byl to ten nejkrásnější moment v životě,“ řekl Madacho.