Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Šokující pravda o mamince pošťáka Lacka ze SuperStar: Mlátila mě, teď má problémy s alkoholem!

Lacko promluvil o své mamince! Doteď neřekl celou pravdu!
Zdroj: repro TV Nova
+ Dalších 30 fotografií
Proslavila ho letošní SuperStar a jeho pohnutý životní osud diváky dojal natolik, že mu poslali téměř milion a půl korun. Jenže teď šel Lacko Angyal (17), jehož nesmrtelný hit Pošta si mnozí broukají dodnes, s pravdou ven. Přiznal, že v soutěži neřekl všechno. S jeho nemocnou maminkou je to prý celé jinak!

Nuzné podmínky, život v bídě a téměř nulová naděje na lepší budoucnost. A k tomu nemocná, milující maminka. S tím přišel Ladislav Angyal do SuperStar 2018. Diváci se mu složili na 1 400 000 korun a pomohli mu tak postavit se na vlastní nohy.

Teď však z Lacka vypadlo, že s jeho maminkou to bylo trošku jinak. „Kolikrát mě také bila, teď se u ní objevil problém s alkoholem. Jsem radši bez ní než s ní. Teoreticky žádnou matku nemám. Je lenivá, nestará se o mě ani o sebe. Před každým jen hraje chudinku. Já ji jako matku už dlouho neberu a jsem rozhodnutý dát ji do ústavu pro tělesně postižené, tam se o ni postarají,“ přiznal se autor hitu Pošta v živém vysílání na Instagramu.

„Má zvláštní povahu. Jakmile něco není podle ní, hned na každého podává trestní oznámení. Žádnou povahou se ale nedá vysvětlit to, že se nestará o vlastního syna,“ dodal Lacko s tím, že s maminkou už ani nebydlí.

Proč tento fakt zatajil předtím, než se mu diváci složili na astronomickou sumu? Tahle otázka vrtá hlavou nejenom Laciho odpůrcům, ale i fanouškům. Je totiž dost divné, že s takovým podstatným detailem vyrukoval až v momentě, kdy už nemá průvan v peněžence.

Co myslíte, byl to z Lackovy strany kalkul, anebo jen nechtěl maminku vykreslit ve špatném světle před celým národem?

Související články

Další články