Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Šokující odhalení v Love Islandu. Favoritka na vítězství měla celou dobu lhát. Je prý zadaná, řešit to má Hejdová

Love Island a šokující odhalení. Favoritka na vítězství měla celou dobu lhát. Je prý zadaná
Zdroj: Se svolením TV Nova
+ Další 4 fotografie
skandál

Zásadní porušení podmínek v reality show Love Island? Mezi soutěžícími se šušká, že jedna z ostrovanek nejedná podle pravidel a celou dobu lže! Uhrančivá brunetka Paulina, která ve vile lásky tvoří pár s Honzou, je údajně zadaná. Přítel prý na ni čeká doma a Paulina mu podle soutěžících posílá přes kamery tajné signály na důkaz své lásky. Co na to účastníci? 

Reality show Love Island je letos plná zásadních zvratů a situací. Jako by nestačilo, že si tvůrci pořadu pro letošní soutěžící připravili mnohem drsnější podmínky a zkoušky, které mají otestovat pevnost vytvořených párů. Ostrované nyní navíc řeší kauzu, která řadu z nich šokovala.

Když už se zdálo, že "karty" jsou rozdány a veškeré páry pracují na utvoření silnějších pout a vazeb mezi sebou, vilou lásky se začaly šířit spekulace, že jedna ze soutěžících své city jen předstírá. A nejen to. Pokud by se domněnky potvrdily, došlo by k zásadnímu porušení pravidel účasti.

Na Paulinu doma údajně čeká přítel

Mezi účastníky se již několik dní šušká, že jedna z dívek nejedná podle pravidel a celou dobu producentům pořadu, ostatním ostrovanům, ale i fanouškům lže. Sexy Slovenka Paulina, která ve vile lásky tvoří pár se sympatickým Honzou, má údajně přítele, který na ni čeká doma.

Paulina si s sebou na ostrov přivezla plyšáka, s jehož pomocí prý svému příteli přes televizi dává najevo, že na něj myslí a že ho miluje. Uhrančivá brunetka bez plyšového medvěda v náruči nezamhouří oko a dokonce si ho vzala s sebou i do místnosti zvané "hideaway". "Slyšel jsem o tom, že má doma přítele. Plyšáka má prý pro to, aby mu ukazovala, že ho miluje," předal Lu informaci partnerce Adrianě. Podle všeho se měla nechtěně o všem prořeknout právě samotná Paulina.

Spekulací se již chytli i fanoušci. "Podvodnice!" nařkla ji jedna z komentujících. "Já chemii viděla, dokud nebyly spekulace, že má venku partnera," přidala se další v komentářích na sociálních sítích pod příspěvky Love Islandu, na kterých je zachycen pár Honza a Paulina.

Jak situace dopadne, to zatím není zřejmé. Do "akce" se hodně vložila Adriana s Luem, kteří chtějí domněnkám přijít na kloub. A vše začala řešit i samotná moderátorka show Zorka Hejdová. Paulina tak, pokud se skutečně prokáže, že má přítele, může mít na krku pořádný problém.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Reality show Love Island 2023

Reality show Love Island 2023 vysílala TV Nova. Moderátorkou pořadu byla Zorka Hejdová. V show se hrálo o pohádkovou výhru dva miliony korun.

Vítězi Love Islandu 2023 se stali Christopher Jirout a Mária Glatzová.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy