Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Šokující odhalení: Nejlepší zemí na světě je Německo. Amerika skončila čtvrtá

Šokující odhalení: Nejlepší zemí na světě je Německo. Amerika skončila čtvrtá
Zdroj: twitter.com
+ Další fotografie
Na světovém seznamu top zemí se umístilo jako první Německo. Na dalších třech místech Kanada, Velká Británie a Amerika. Tento seznam byl zveřejněn ve středu na každoročním Světovém ekonomickém fóru ve švýcarském Davosu. Studie byla provedena US News & World Report v New Yorku, BAV Consulting, Univerzitou v Pensylvánii a Wharton School of Business.

Zpráva obsahuje seznam 60 zemí po celém světě Umístění bylo založeno na různých faktorech jako ekonomický vliv, podnikání, kulturní vliv, dobrodružství, udržitelnost. Na prvním místě se umístilo Německo, hned za ním Kanada, Velká Británie, Spojené státy, další bylo Švédsko, Austrálie, Japonsko, Francie, Nizozemsko a na desátém místě Dánsko.

I když se Spojené státy umístily až na čtvrtém místě, jsou jmenovány nejsilnější zemí v této zprávě. "O úspěchu rozhoduje to, jak je země vnímána za jejími hranicemi," řekl Martin Sorrell, výkonný ředitel reklamní firmy WPP.

Podle něj je také velmi důležité, jak se země navenek prezentuje, jakou pozornost věnuje svojí image a pověsti. Lepší obraz země totiž přispívá k větším zahraničním investicím a cestovnímu ruchu. Tak co říkáte, souhlasíte se seznamem nejlepších zemí?

Související články

Další články