Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Šokující obvinění Adama z Love Islandu: Venis mě podváděla a je vdaná za Vietnamce, tvrdí

Venis s Adamem se zdají býti taktiky.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
Předchozí Další
+ Dalších 12 fotografií
Obvinění

Adam Sedro (30) a Venis Dao (28) patřili mezi nejsilnější páry třetí řady Love Islandu. Bývalí partneři jsou ale v současné době na nože. Fešný Slovák nyní přišel s šokujícím tvrzením, které se šíří sociálními sítěmi lavinovou rychlostí. Adam v podcastu Hodina pravdy totiž obvinil svoji bývalou partnerku z nevěry a práskl na ni, že ve skutečnosti je provdaná za muže z Vietnamu. 

Adam Sedro a Venis Dao se v třetí sérii reality show Love Island umístili na druhém místě. Jejich vztah ale po návratu do reality dlouho nevydržel a dvojice začátkem roku oznámila rozchod. Podle důvěryhodného zdroje eXtra.cz spolu netvořili pár už nějakou dobu, s pravdou šli ven až po několika týdnech.

Nenávist zhrzené Venis

Přestože se zdálo, že se Adam s Venis rozešli v dobrém a zůstanou přáteli, opak je pravdou. Všechno odstartoval údajný románek Adama s influencerkou a finalistkou Miss Czech Republic Veronicou Biasiol, který zhrzenou Venis pořádně nadzvedl ze židle.

"Mám pouze dvě zásady. 1. Nelži. 2. Nespi s mým přítelem/expřítelem za předpokladu, že jsi má kamarádka, známá. Nemyslím si, že jsem tak náročná, nebo ano?" běsnila Venis na Instagramu, kde si neodpustila ani poznámku na adresu svého bývalého. "Jsem absolutně fascinována, jak se lidé, kteří při sobě stáli v důležitých životních chvílích, dokážou během minuty otočit zády. A to jen kvůli 5 minutám zábavy, déle to určitě netrvalo," nebrala si servítky rozzuřená tmavovláska.

Tady bylo ještě vše v pořádku:


Adam vrací tvrdý úder

Přestože Venis v nedávném rozhovoru pro eXtra uvedla, že si s Adamem vše vyříkala a celou záležitost bere za uzavřenou, nyní přilil do ohně fešný Slovák. Ten svoji expřítelkyni obvinil z nevěry. "Hodněkrát jsem odjel na dva tři dny na Slovensko, a když jsem odešel, ona se potkávala se svým bývalým. Viděl jsem to v telefonu," uvedl Adam v podcastu Adriany Brabencové.

To ovšem nebylo vše. Adam, který bude reprezentovat Česko na světové soutěži krásy, šokoval informací, že Venis je ve skutečnosti vdanou paní. "Má to v pase i její sestra. Vzala si borce z Vietnamu, který se chtěl dostat do Česka. Paní s morálkou, spirituální se svými zásadami," vysmál se Adam veřejně Venis, zatímco Adriana jen nevěřila tomu, co slyší.

Venis se zatím k tomuto šokujícímu obvinění nevyjádřila. Je pravděpodobné, že své stanovisko zveřejní také televize Nova. Pokud by totiž Venis skutečně byla oficiálně v manželství, porušila by tím nejen podmínky smlouvy, ale také by si zahrávala se zákonem.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy