Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Šokující obrat v rozvodu desetiletí: Plekanec a Vondráčková ukončili válku

Lucie Vondráčková a Tomáš Plekanec
Zdroj: Showpix.cz
+ Dalších 12 fotografií
PŘEKVAPENÍ
Vypadalo to, že se bez nenávisti v očích na sebe do konce života už nepodívají a že se další řadu let budou potkávat u soudů. Lucie Vondráčková (39) a Tomáš Plekanec (36) ale nyní překvapivě společně vydali prohlášení, v němž dávají najevo, že všechno zlé je za nimi! Co se stalo?

„Po roce vzájemného odloučení jsme se společně dohodli na ukončení všech našich sporů. Naše děti nesmí trpět definitivním rozpadem našeho vztahu. Prosíme tak média o to, aby respektovala soukromí naše a našich dětí. Děkujeme za pochopení,“ cituje Blesk ze společného prohlášení stále ještě manželů podepsané jejich právními zástupci.

Vypadá to tedy, že dvojice všechny probíhající i hrozící soudy zažehnala.

Rozepře

Tomáš Plekanec musel jen v Kanadě před zástupce justice hned několikrát. Tamní soud například rozhodoval i o tom, že má jako otec právo s dětmi strávit loňské Vánoce, v únoru (a po odvolání ženy pak i v březnu) hokejista vyhrál soud, podle něhož byly děti v Kanadě zadržovány neoprávněně, neboť jejich matka neměla souhlas otce. Proto byly oba synkové posláni do ČR.

Přestože ale Lucie Vondráčková (39) před létem avizovala, že už nechce polovinu Tomášova majetku, stále se za velkou louží dohadovala ohledně možnosti rozvést se tam. A právě soudní líčení ohledně této záležitosti nakonec možná vyústilo ve společné prohlášení právníků obou celebrit.

Manželé sice prosí o respektování soukromí, byli to ale oni, kteří dávali až překvapivě otevřené rozhovory, i když umělkyně jich jako zkušená mediální ikona zvládla nejspíš mnohem víc. Doufejme ale, že praní špinavého prádla na veřejnosti je nyní skutečně u konce.

Připravujeme další informace!

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy