Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Šokující obrat v případu těhotné Aničky (16) z chatrče: Nové plány s dítětem

Romská dívenka pochází z chudé osady, ale slaví úspěchy po celém Slovensku.
Zdroj: Se souhlasem Centrum voľného času CVrČek
+ Další fotografie
Zvrat

Další šokující změna! Talentovaná romská běžkyně Annamária Horváthová (16) je těhotná a podle posledních informací si měla dítě nechat vzít. Jenže se rozhodla jinak. Dítě porodí, ale na mateřskou dovolenou půjde její matka Izabela, protože Annamárie se chce dál věnovat sportu. Informaci přinesl slovenský web Pluska.sk. 

Nikdo neví, co se momentálně honí mladé Anněmárii Horváthové hlavou. Prvního září vůbec nedorazila na zahájení nového školního roku do speciální základní školy v Moldave nad Bodvou a ani vedení školy vůbec neví, co se s ní děje. Zástupkyně školy Ildikó Szitás Nagyová jen potvrdila webu Pluska.sk, že 31. srpna přestala být jejich žačkou. Podle Plusky místo ve školní lavici seděla Annamária na pračce před chatrčí a nebylo jí moc do řeči...

Na mateřskou půjde její matka

Matka dívky Izabela (38) před nedávnem řekla, že její dcera půjde na potrat, protože chtěla, aby se dívka věnovala sportu. Jenže vše je zase jinak. „Velmi jsem si přála, aby šla na zákrok, ale nechtěla o tom ani slyšet. Dokola mlela, že se Sebastiánem chtějí rodinu, což byl prý i důvod, proč otěhotněla,” uvedla pro již zmíněný web matka. „Zítra si jdeme pro těhotenskou knížku. Dítě se má narodit v březnu,” dodala.

Až Annamárie dítě porodí, chystá se na mateřskou dovolenou právě její matka Izabela, aby se Annamárie mohla znovu věnovat sportu. Obyvatelé osady prozradili, že si potrat nepřál ani její bývalý partner Sebastián. „Ona je do něho pořád zamilovaná. Věří, že když porodí, Sebastián se k ní vrátí. Nebydlí spolu, ale setkávají se,” uvedla jedna obyvatelka romské osady, která si nepřála být jmenována.

Talent od přírody

V roce 2018 mladá dívka šokovala celé Slovensko, když vyhrála závody nad zkušenějšími dívkami jen v balerínkách a bez ponožek. V červnu 2021 se stala dorosteneckou šampionkou Slovenska v běhu na 1500 metrů na mistrovství republiky v Košicích.

Související články

Další články