Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Šokující moment: Nevychovaný teenager riskoval svůj život a skočil z vysoké lávky do řeky!

Mladí lidé opravdu nemají rozum. Obzvláště mladí chlapci téměř riskují svůj život, aby byli ve své partě za krále. Jako tento teenager, který si nejspíš dokazoval svou odvahu a za doprovodu dvou přátel vyšplhal a skočil z lávky Lowry v Manchesteru.

V těchto dnech panovalo v Anglii velké horko a chlapec se prý chtěl „jenom ochladit“. Vzhledem k tomu, že skočil z 15metrové výšky, měl štěstí, že si nezlomil vaz. Jestli po něm skočili i jeho kamarádi, není známo.

Z celého případu je šokován starosta města, který vyzývá rodiče, aby své děti před tímto nebezpečím varovali. Vedoucí hasičského sboru dále upozorňuje na to, že i když voda vypadá osvěživě, může být ve skutečnosti ledová a uvést tělo do šoku a dotyčný se může utopit.

„Teplota v otevřené vodě je extrémně chladná. Tělo se tak může dostat do šoku a to vás může stát i život. Naše posádka vytáhla bezpočet mladých lidí z kanálů a nádrží. Všichni si mysleli, že se hezky ochladí, ale bylo to to poslední, co v životě udělali,“ říká Dave Acton, velitel hasičského sboru v Manchesteru.

Související články

Další články