Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Šokující Malé lásky: Denisa opustila partnera. Propil výplatu a nezbylo na nájem

Šokující Malé lásky: Denisa opustila partnera. Propil výplatu a nezbylo na nájem
Zdroj: TV Nova
+ Další 2 fotografie
emotivní pořad
Další díl pořadu Malé lásky, kam páry chodí rodit před kameru a vyprávět svůj příběh, byl znovu plný emocí. Nejvíce zaujal hlavně mladičký pár, Denisa (20) a její partner Niklas (24). Studentka porodila své první miminko, zatímco její partner už má děti dvě, každé s jinou ženou. Další zajímavostí byl křesťanský pár, který čekal na sex až do svatby, tedy čtyři roky.

V pořadu Malé lásky mohli diváci ve středu vidět velmi zajímavý mladý pár. Denisa je teprve dvacetiletá studentka, která musí opakovat maturitní ročník, protože propadla ze dvou předmětů. Její partner Nikolas je jen o pár let starší. I když je to pro Denisu první miminko, Nikolas má z předchozích vztahů děti dvě.

Propil výplatu a nezbylo na nájem

"S jednou jsem žil a s druhou se jen potkával, děti se pak narodily asi měsíc po sobě," vysvětlil Nikolas s tím, že oba chlapci žijí na Slovensku. Ještě dva měsíce před porodem to vypadalo, že u Denisy ani nebude, natropil totiž pořádné problémy. Studentka se v sedmém měsíci dokonce rozhodla, že od něj odejde.

"Odešla jsem od něj k rodičům s tím, že spolu už nebudeme. Rodiče byli na Nikolase fakt naštvaní," vysvětlila Denisa. Nikolas totiž šel k lékaři kvůli problémům se zády, potkal se s kamarádem a šli se spolu napít. Tatínek však propil celou výplatu, nezbylo na nájem a museli z bytu pryč. Nikolas se zjevně za svůj přešlap stydí. "Já se jim nedivím, taky bych byl takový rodič," přiznal Nikolas.

Denisa naprosto otevřeně řekla, že svého partnera miluje a plánují to zkusit znovu. Nikolas chce vydělat peníze, aby se spolu opět mohli sestěhovat. "Vzal bych si jí, určitě," dodal láskyplně. I přes velké bolesti a těžší porod se Denise narodila krásná holčička. "No jo, černé vlásky po tatínkovi," poznamenala s úsměvem porodní asistentka.

Spojila je křesťanská víra

Helenu (33) a Martina (31) dala dohromady jejich společná křesťanská víra. A podle ní by měl být sex až po svatbě, což opravdu dodrželi. A na důležitý den, kdy si řekli 'ano', čekali dlouhé čtyři roky. "Mě to ani nenapadlo nedodržet, přišlo mi to přirozený," usmívala se Helena.

Manžel ji vzápětí doplnil: "Když vztah začíná sexem, každý jednou zestárne a pak ten sex zmizí. Když pak není ten sex, tak se zjistí, že nic nezbude. A v tom obráceným směru? Když je vztah a k němu se přidá sex, a pak ten sex zmizí, tak pořád zůstává ten vztah."

Helena nakonec podstoupila císařský řež a zvládla to naprosto statečně. Martin celou dobu u porodu byl a bedlivě vše sledoval. Narodil se jim rozkošný chlapeček. Helena to zvládla úplně bez slz a ani to nevypadalo, že by měla strach.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy