Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Šokující konec Tomicové ZOO: Herci se musí učit nové scénáře, desítky lidí hasí zmatek

Minulost nechala za hlavou.
Zdroj: Se souhlasem TV Prima
Předchozí Další
+ Dalších 22 fotografií
ZMĚNA

Nečekané zdravotní problémy herečky Pavly Tomicové (61) zapříčinily její prý jen dočasnou pauzu v seriálu ZOO, podle znalců zákulisí je ale spíš pravděpodobnější, že její roli veterinářky Anežky Krásné bude definitivní konec. A v produkčním týmu seriálu okamžitě nastal zmatek. Podle informací eXtra.cz se trable oblíbené Pavly dotýkají desítek lidí.

Pavla Tomicová končí: Zvládneme to, zní ze štábu

„Je to spíš přerušení té činnosti,“ odmítla herečka Pavla Tomicová v odpovědi na náš dotaz, že by v seriálu ZOO nadobro končila. Doufá totiž, že do konce června, kdy definitivně končí natáčení (pak se bourají kulisy a od září se již vyrábí nový seriál), bude plně funkční a schopná si ještě pár scének v seriálu zahrát.

Její role veterinářky, která lidem interpretuje údajnou řeč zvířat, je u diváků nesmírně populární. „Bude mi chybět,“ napsala do diskuse pod článek eXtra.cz jedna ze sledujících.


Jak se s koncem Tomicové v ZOO vyrovnává štáb? Je to problém, ale prý jsou zvyklí.

Takhle velká seriálová produkce musí být na různé nečekané absence připravená. Může přijít nemoc nebo nedej bože úmrtí v ansámblu. Už se tu párkrát něco narychlo řešilo, třeba nemoc Terezy Brodské, takže ten tým je na to připravený, je sehraný a ví, jak na to reagovat,“ uvádí náš tradičně spolehlivý zdroj z týmu připravujícího ZOO, který je evidentně mimořádně dobře obeznámený s interním chodem celé seriálové mašinérie.

„Dá se předpokládat, že scenáristé to sobě ani nám ostatním nebudou příliš komplikovat a budou se snažit těch změn dělat co nejméně. Takže veterinární linky Pavly přehodí na druhou zvířecí doktorku, ty vztahové, které Anežka Krásná měla, se upraví a pojedou jen trošku jinak. Je to fuška, ale dá se to zvládnout,“ tvrdí.

„Anežka měla rodinnou linku se svými vnuky, bylo tam taky něco ohledně Haďáka,“ popisuje dál, co se už do kvapem blížícího se finále seriálu asi nestihne rozvíjet dál.


Herci se musí přeučit scénáře

„Na tom, aby se připravily natáčecí plány, scénáře a podobně kvůli tomu, že tu už teď Pavla Tomicová nebude, pracuje tým lidí, celkově jich mohou být i nižší desítky. Už se taky narychlo začaly hercům rozesílat upravené scénáře, aby se stihli na natáčení v tomto týdnu naučit své nové dialogy. Pavla měla mít obrazy v pondělí i ve středu, takže se její kolegové musí přeučit své texty,“ nechává redakci eXtra.cz zdroj nahlédnout do zákulisí příprav seriálu ZOO.

Doporučené video: Pavla Tomicová výrazně zhubla, úsměv však neztratila.


Vše se zdá tedy hektické, ale rozjeté jako dobře sehraný orchestr. I zde ovšem mohou nastat určité problémy.

„Je tam ale riziko chyb, že se při takové spoustě změn na poslední chvíli úplně neuhlídají návaznosti. Třeba že v jednom díle nějaká postava řekne, že Anežka v nějakém předchozím díle řekla to a to, a protože ta postava je teď už vypsaná, tak se ta původně plánovaná scéna vůbec nenatočila nebo to nakonec pověděl někdo jiný. Tým scenáristů a ti, co schvalují kontrolní projekce, se to hlídat snaží, ale v takových případech jim to snadno může utéct,“ upozorňuje náš informátor závěrem na úskalí „last minute“ změn.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy