Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Šokující konec Gilmorek! Po posledních 3 slovech z nových dílů zůstali fanoušci zírat s pusou otevřenou!

Z nesmělé studentky dospělá žena.
Zdroj: Netflix
+ Dalších 11 fotografií
Televizím v poslední době docházejí nápady, a tak se chytají starých dobrých osvědčených pořadů. Pokračování Gilmorek byla sázkou na jistotu, a tak televize Netflix natočila další 4 díly. Každý z nich měl 1,5 hodiny a objevily se v nich všechny postavy ze starého seriálu. Konec ale fanoušky šokoval. Opravdu chcete pokračovat a dozvědět se, jak to dopadlo? Kdo se na to chce podívat sám, nebo počkat, měl by teď okamžitě přestat číst! Na dalších řádcích se totiž dozvíte, jak to celé dopadlo!

V předchozím článku jsme vám popsali, co se v nové minisérii stalo a jaké jsou osudy seriálových postav. Podívat se na to můžete TADY.

Co ale všechny zajímá nejvíc, jsou osudy mámy Lorelai a dcery Rory. Takže, Lorelai už žije několik let s Lukem a v poslední době začala bilancovat. Má několik krizí, ale nakonec všechno vyřeší. Usmíří se konečně s matkou Emily, rozjede další hotelový byznys a přestane se trápit myšlenkou na další dítě. A konečně dojde i na svatbu! Celá série končí tím, že Lorelai se prochází nádherně vyzdobeným parkem, kde bude mít za pár hodin veselku a je na vrcholu blaha. Všechno je perfektní. Až do té doby, než k ní přijde Rory.

V amerických spoilerech diváky nabádali, aby u série vydrželi diváci do úplného konce, protože nejdůležitější slova zazní až na úplný konec. A tady jsou.

„MAMI, JSEM TĚHOTNÁ,“ řekne v samém závěru Rory své matce. Střih, černo, titulky, žádné vysvětlení.

Rory má během série přítele, ale ten se mihne pouze v prvním dílu a Rory ho víceméně ignoruje. Dokonce ho pořád někde zapomíná a nezajímá se o něj. V dalších dílech se ani neobjevuje. Ale má vztah se svým bývalým přítelem Loganem.

Což by mohla být idylka, kdyby Logan neměl vážnou známost. S Rory jenom občas spí a v posledním díle spolu prožili jednu obzvlášť romantickou noc. Ráno mu ale zavolala jeho holka a Logan musel zpátky do Londýna. Rory to oplakala a vypadá to, že hezká vzpomínka nebude to jediné, co jí po noci plné překvapení a vášně zbylo.

A tak se kruh uzavírá. Lorelai je konečně šťastná a Rory se ocitá v situaci, v jaké byla před třemi dekádami její matka. Těhotná a opuštěná.

Jedná se o pesimistický konec, nebo si tvůrci nechali jenom otevřená zadní vrátka pro další pokračování seriálu?

Související články

Další články