Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Šokující informace! Charlieho Sheena obvinil nejbližší člověk z vraždy! Koho měl herec zabít?

Je to pravda?
+ Dalších 6 fotografií
Herec s divokou minulostí Charlie Sheen (52) si zadělal na další průšvih! Jeho bývalý nejlepší přítel ho obvinil z vraždy! Koho měl herec z populárního seriálu Dva a půl chlapa zabít?

Obrovskému skandálu a obvinění čelí bývalá hvězda seriálu Dva a půl chlapa Charlie Sheen. Bývalý přítel Lenny Dykstry v rozhovoru s magazínem The Hollywood Reporter herce obvinil z vraždy jednoho z jeho bývalých asistentů.

Lenny Dykstry v rozhovoru tvrdí, že si herec objednal vraždu svého bývalého asistenta Ricka Calamara, který byl v roce 2012 nalezen mrtvý ve své ložnici. Kolem sebe měl mít velké množství prášků na bolest hlavy, na deprese a láhev Jacka Danielse.

Charlie Sheen měl vraždu naplánovat proto, že jeho bývalý asistent chystal knížku, kde měl odhalit vše ze zákulisí života populárního herce. Dykstry dokonce citoval, jakým způsobem se mu Sheen přiznal. Na otázku, co se stalo s Rickem, odpověděl: „Myslíš mrtvýho Ricka? Co se kurva stalo, je, že mě ten sráč zkoušel vydírat, přesně, jak jsi mi říkal. Chtěl po mně 5 melounů. Tak jsem ho nechal poslat k ledu.“

Údajně pro jeho tvrzení ale nejsou žádné přímé důkazy. A tak zůstává otázkou, jak celá tahle kauza dopadne!

Mohlo by vás zajímat

Další články