Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

ŠOKUJÍCÍ FOTOGALERIE EXKLUZIVNĚ NA EXTRA.CZ: Jágr chodí se striptérkou! Její prsa vidělo celé Německo! Spatřila tyhle fotky už i mama Džegr?

ŠOKUJÍCÍ FOTOGALERIE EXKLUZIVNĚ NA EXTRA.CZ: Jágr chodí se striptérkou! Její prsa vidělo celé Německo! Spatřila tyhle fotky už i mama Džegr?
Zdroj: extra.cz
+ Dalších 11 fotografií
Hokejová rodina je zcela paralyzovaná! Do redakce eXtra.cz se dostaly naprosto šokující fotografie Veroniky Kopřivové. To je slečna, která by ráda měla svatbu s Jardou Jágrem. Viděla už tyhle fotky mama Džegr? A ví Jaromír Jágr, jakým způsobem se jeho láska živila v Německu?

Nejslavnější hokejista Česka přivezl domů ukázat svou lásku Veroniku Kopřivovou. Měl by ji zde představit své mamince. Veronika uvedla, že na setkání s paní Jágrovou se velmi těší.

Otázkou je, zda paní Jágrové už viděla fotky, které dorazily do redakce eXtra.cz. Veronika Kopřivová se totiž v Německu svlékala u tyče. Její tělo tak může obdivovat nejen Jágr, ale každý, kdo zavítal do jistého klubu se špatnou pověstí.

Veronika Kopřivová pro Němce ze střední a nižší třídy ukazovala erotickou show. Špulila na muže zadeček a ukazovala obnažená prsa. Kluci a starší pánové jí pak za tanga strkali bankovky, tak jak to striptérky mají rády.

Pořád věříme, že Jaromír Jágr (44) ví, koho má doma. Veronika mu snad řekla celou pravdu o tom, co přesně v Německu dělala. A když neřekla, tak se ji Jarda dozví z eXtra.cz...

  • Co všechno Veronika Kopřivová nadrženým Němcům ukázala?
  • Kolik si byla schopná vydělat za jednu noc?
  • Jakým způsobem celá aféra praskla?
  • Kdo všechno má fotky, na kterých je Kopřivová nahá?
  • Je součástí nočního klubu i privátní místnost?

Sledujte eXtra.cz, již brzy přineseme další exkluzivní informace, které totálně zahýbou celou Hokejovou rodinou!

Pokud máte pocit, že jsme na něco zapomněli, ozvěte se nám na redakce@extra.cz.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy