Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Šokující důkazy Martucciho: Rychtář prý vydíral Ivetu zabitím Artura! Policie řeší detaily

Zdroj: archiv

Domenico Martucci se stává noční můrou Josefa Rychtáře. Nedávno jsme uveřejnili několik udávajících výzev Martucciho včetně trestního oznámení, které řeší italská policie a které se týká doby, kdy si Rychtář přijel Ivetu vyzvednout do domu hraběte Martucciho. Rychtář prý tehdy vyhrožoval Ivetě, že pokud se k němu nevrátí, zabije jejího syna Artura.

"S třetí stranou mé výpovědi u policie máte jasný a kompletní obraz, jak od srpna 2011 Rychtář psychicky týral Ivetu, neustále ji prodával do bulváru a dělal všechno pro to, aby ve mě ztratila důvěru," píše hrabě na svém Facebooku. "Dělal všechno, aby ji měl pod palcem, aby se neléčila, i když se chtěla léčit v srpnu 2011 i v červenci 2013. Dal jí alkohol, přestože byla na kapačkách a mohla umřít. Nechal ji cestovat, přestože to italský lékař v jejím stavu přísně zakázal. Ukradl mi peníze, které měly být použity na cestu do italské léčebny, a zneužil peníze poslané mým otcem, které měly být použity na soukromou kliniku," dodal rozčileným tónem Martucci.

Domenico údajně Ivetě slíbil, že o tomto incidentu a vydírání nepromluví před Arturem do té doby, než bude plnoletý, ale to ještě nevěděl, že se stane něco tak hrozného, jako je její sebevražda.

Nyní prý již nemůže mlčet.

Rychtář má tak na krku celkem závažné obvinění, které bude muset nejspíš osvětlit nejen kriminální policii.

Související články

Další články