Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Šokující duchařské video: Panenka otočila hlavu a „dívala se“ na malou holčičku

Na internetu se objevilo šokující video. Holčička si na něm hraje s panenkami, když v tom jiná panenka opodál otočí hlavou a dívá se na ni. Video je natočené na kameru, která je v pokoji kvůli bezpečnosti dívky.

Z tohoto hrůzostrašného videa vám bude běhat mráz po zádech. Holčička si hraje v dětském pokoji s panenkami. Kousek od ní sedí na zemi jiná panenka, která zničehonic začne otáčet hlavou zprava doleva a pak se na dívku podívá. Dívka si toho naštěstí nevšimne a hraje si dál. Z videa běhá mráz po zádech. Jde snad o ducha, nebo je to nějaký trik?

Na jiném videu si zase dívka kreslí, když v tom samy od sebe vzlétnou papíry a hned poté zase nehybně leží na stole. V pokoji není otevřené okno, takže to nemohl být vítr. Hlavně kdyby papír dopadal na zem, tak by sebou trochu pohyboval.

Vypadá to, jako by někdo neviditelný papíry vzal do ruky a zase prudce položil na stůl. Dívka se samozřejmě lekne a hned z pokoje uteče. Pak se dlouho nic neděje, a když se chce dívka ke stolu vrátit, papíry se opět začnou hýbat. Podívejte se na hororová videa.

Související články

Další články