Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Šokovaní diváci Andělů přirovnávají kyprou Farnou k Adele. Souhlasíte s nimi?

Ewa Farna má ráda Adele, která není žádné tintítko.
Zdroj: herminapress.cz, Profimedia.cz

Asi nejdiskutovanější osobou letošního ročníku předávání cen Anděl 2013 je stále Ewa Farna (20) a její červené šaty, které jí naprosto nelichotivě odhalily každé kilo navíc. Model, který nadělal víc škody než užitku, by zasloužil rozpárat stejně jako člověk, který tyhle šaty Ewě doporučil.

Většina lidí se proti těm, kteří Ewu označují za tlustou, bouří a říkají „hlavně že je šťastná“, „lepší než kdyby byla anorektička jako Bučková“ (s čímž naprosto souhlasíme), někteří dokonce česko-polskou star přirovnávají k držitelce několika Grammy Adele. „Jak má ráda tu zpěvačku Adele, tak mi přijde, že se jí chce nějak podobat,“ objevilo se v diskuzi pod článkem z Andělů.

Sama Farna přiznala, že je se svými křivkami spokojená, tvrdí, že teď vypadá takhle a za dva roky to třeba zase bude jinak. Možná by stačilo jen změnit stylistu, případně okouknout blogy dívek s ženskými tvary, kterých je na internetu spousta a dámy na fotografiích na nich vypadají skvěle, i když nejsou majitelkami modelkovských rozměrů.

Související články

Další články