Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Šoková terapie Pavly Tomicové: Zradu včetně dítěte se dozvídala po kapkách

Pavla Tomicová: Zradu včetně dítěte se dozvídala po kapkách
Zdroj: herminapress, profimedia, koláž eXtra.cz
+ Dalších 6 fotografií
OBDOBÍ

Herečka Pavla Tomicová (60), její bezprostřední smích zná snad celá republika, má za sebou období, na které opravdu nebude vzpomínat s láskou. "Vůbec s ničím takovým nepočítala,“ sdělil eXtra.cz jeden z blízkých přátel herečky. Jak se vlastně vůbec postupně dozvídala, že se jí sen o rodině s Ondřejem Malým (56) rozpadá pod rukama?

Pavla Tomicová: Jak se dozvěděla o nevěře a dítěti

Populární kumštýřka Pavla Tomicová ráda rozdává divadelním i televizním divákům radost a veselí, na přelomu loňského a letošního roku sama ale potřebovala pořádnou vzpruhu.

Manžel Ondřej Malý jí loni těsně před Vánoci oznámil, že se stěhuje pryč. Absolutně nečekaně. Vůbec s ničím takovým nepočítala,“ sdělil eXtra.cz jeden z blízkých přátel herečky, který si ale z logických důvodů nepřál jmenovat. Sama Pavla Tomicová totiž dosud rozchod s manželem po devatenácti letech od svatby nechtěla komentovat.

Následovalo oznámení, že se chce Ondřej rozvést. Právě tehdy spekulovala, jestli ji náhodou nepotkalo to samé jako s prvním mužem. Měla z toho strach,“ upozorňuje přítel umělkyně. Naráží tím na to, že první choť Pavly po deseti letech soužití zjistil, že je homosexuál.„Jak jsem se později dozvěděla, žila jsem s fajn kamarádkou,“ uvedla v rozhovoru pro Blesk v roce 2014.

Jenže hned zkraje roku, po pár týdnech od první „ťafky“, se dozvěděla celou pravdu: a sice to, že Ondřej Malý se přestěhoval k její kolegyni a kamarádce Kristýně Kociánové.

Ondřej Malý: Přiznání

Malý jí nakonec řekl i to, že někoho má, že jí musí oznámit, že jeho nová partnerka je těhotná. Prý by se to dřív nebo později stejně od někoho dozvěděla,“ prozrazuje zdroj.

Právě tehdy nastalo období, kdy to tato za všech okolností profesionálka nedala a jak jsme již informovali, musela se s produkcí seriálu Zoo, kde hraje diváky oblíbenou veterinářku Anežku Krásnou, domluvit na krátké pauze.

Necítila se dobře. Měnily se natáčecí plány, přesouvaly její obrazy nebo upravovaly scénáře. Někdy to bylo i ze dne na den, takže šlo docela o honičku, ale pro Pavlu by se tu všichni rozdali,“ uvedly pro eXtra.cz zdroje už dřív.

Tomicová nakonec vše jako dáma ustála a dnes už zase hraje ostošest a plní bez problémů veškeré své závazky.

Na období, kdy jí začátkem roku bylo nejhůř, si ale i dnes jistě často vzpomene…

O pikantním vztahu Malého jako první informoval Blesk, který přinesl také fotky nového párečku.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy