Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Sokolová a největší tajemství Plesu v Opeře: Není těhotná? A kdo je případně otec malého Sokola?

Kateřina Sokolová vypadala v šatech na Plese v Opeře dost těhotně.
Miss ČR 2007 Kateřina Sokolová je buď zbouchnutá, nebo jí dvakrát nesedly šaty. Co myslíte?

Kateřina (25) nás na nejprestižnější společenské události roku zaujala hned několikrát.

Předně se dostavila s dvojníkem herce Stanislava Zindulky (82) a my jsme do poslední chvíle nevěděli, zda se náhodou nejedná o jejího biologického otce, což by bylo senzační odhalení, ale nakonec se ukázalo, že to nebyl Zindulka, ale garde.

O poznání víc nás ale překvapilo vzdouvající se panděrko Kateřiny, které jakoby signalizovalo, že modelka světu něco tají: „To jste mě pobavili, těhotná vážně nejsem,“ řekla nám k tomu modelka a znělo to celkem věrohodně, no jo, ale co to bříško: „Je pravda, že mi ty šaty moc nesedly,“ přiznala sebekriticky Miss a my dodáváme, že se nám stejně zdá, že to prostě nejsou těhotenské šaty, a proto těhotné blbě sednou.

No jo, ale čí to je? Sokolová se před půl rokem rozešla se sběratelem celebrit Robertem Hájkem (47), a i když před týdnem připustila, že už neusíná sama, nikdo nemá tušení, o koho se jedná. Není to snad jeden z trojice na náhledové fotografii?

Sokolová také připustila, že byla nedávno s Robertem Hájkem na obědě, a jak onoho donchuána známe… No nic, pojďme to zatím nechat u toho, že jí ty šaty nesedly.

Mohlo by vás zajímat

Další články