Ondřej Sokol (46) se dostal do povědomí lidí coby moderátor hlavně díky pořadu Tvoje tvář má známý hlas. Pěveckou show moderoval už počtvrté a diváci na něj mají odlišné názory. Někteří si myslí, že se snaží jen uboze napodobovat lepšího kolegu Leoše Mareše (41).

Dalším přijde vtipný a ti poslední ho nemohou ani cítit. Tento rok Ondřej Sokol kromě Tváře moderoval předávání Českých slavíků a reakce na sebe nenechaly dlouho čekat.

Většina lidí se shoduje na tom, že na televizních obrazovkách je poněkud přesokolováno a jeho pokusy o humor začínají být trapné. Ten, kdo včerejší přenos viděl, se ve většině shoduje na tom, že samotný Sokol si bral pro své moderování až příliš prostoru.

Svými hovadinami, které na pódiu předváděl, zastínil většinu vítězů v různých anketách. Oči lidí v hledišti se tak více upínaly na moderátora než tam, kde by skutečně měly. Sociální sítě jsou plné názorů na Ondřeje Sokola.

Tohle jsou ty nejpeprnější z nich:

  • „Nic trapnějšího jsem opravdu neviděla, byla to velká ostuda.“
  • „Trapná komedie, pan Sokol se opravdu ztrapnil.“
  • „Bylo to trapné. Nejhorší z celého večera dement Sokol. Dělal jen ostudu.“
  • „V prvních pěti minutách, kdy nesmyslně natahoval, jak se k němu mají ostatní vděčně chovat, jsem si říkala, že to je jen začátek.“
  • „Moderování velice ubohé, nevhodné poznámky. Za mě na bodu mrazu.“