Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

ŠOK v Ulici: S Aničkou to jde čím dál tím víc z KOPCE! Půjde jí dokonce o ŽIVOT!

+ Dalších 8 fotografií
V seriálu Ulice jde opravdu do tuhého. Obzvlášť tedy u Lišků. Bedřich neví, jak napravit svou nevěru a omluvit se Aničce, Jindra chce, aby jí všichni dali pokoj, a Anička pomýšlí na sebevraždu. Jenomže to ještě neví, že to nejhorší ji ještě čeká!

Není pochyb o tom, že Anička Lišková to momentálně nemá v seriálu Ulice vůbec jednoduché. Ještě nedávno to bylo šťastná manželka a maminka dvou dětí. To se ovšem poměrně rychle změnilo, když se jí Bedřich přiznal, že čeká dítě s Jindrou z kapely.

Od té doby je Anča jako vyměněná. Nejdřív to vypadalo, že další nevěru ustojí. Přece jenom nebyla první, a jak známe Bedřicha, tak ani poslední. Bohužel, smířit se s tím, že Bedřich čeká miminko s někým jiným, když před několika týdny odmítl své manželce adopci, je téměř nemožné.

Anička je silná ženská, ale tohle je už na ni příliš. Dokonce se svému synu Františkovi svěřila s tím, že kdyby nebylo jeho, Emy a malého Kristiánka, tak už by nejspíše spáchala sebevraždu. Až takhle špatně na tom je.

No a aby toho nebylo málo, zjistí se, že Anička je těžce nemocná. "U Lišků se brzy začne dít něco nečekaného a dost se to podepíše na vztahu Aničky a Bedřicha. Všichni si budou dělat o Aničku dost velké starosti."

Má vůbec křehká Anička šanci se z toho nějak vylízat? Nebo se schyluje k obrovské tragédii?

Související články

Další články