Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

ŠOK v Ulici: Anička prozradila DĚSIVÉ tajemství! Pomýšlí na SEBEVRAŽDU! Bude to konec její postavy?

+ Dalších 8 fotografií
V seriálu Ulice je poslední dobou hodně rušno. Hlavně v rodině Liškových. Bedřich si nejspíše ani neuvědomil, co všechno svým přiznáním způsobí. Anička, která už v předešlých letech snášela jeho nevěry, je kompletně na dně. Dokonce přemýšlí nad tím, že by si sáhla na život.

V seriálu Ulice začíná jít opravdu do tuhého. Bedřich se přiznal své Aničce, že čeká dítě s Jindrou, a nejspíše čekal, že si Anča chvíli popláče a zase všechno bude růžové. Koneckonců není to poprvé, co by tohle udělala. Ovšem nyní to je jiné.

Anička už delší dobu ví, že nemůže mít děti, a proto si chtěla jedno s Bedřichem adoptovat. Ten to však okamžitě smetl ze stolu s tím, že jsou už oba dva dost staří na malé dítě a přece jenom dvě už mají. Navíc jedno vnouče k tomu.

I když to byla pro Aničku rána, tak se s tím smířila. Co by taky pro svého milovaného Bedřicha neudělala Jenomže informace, že Bedřich si mezitím udělal dítě někde jinde, ji naprosto zdrtila. Tohle není jen nějaké obyčejné zhroucení nebo smutek.

Anička se po příjezdu Františkovi svěřila s tím, že kdyby neměla jeho, Emu a malého Kristiánka, tak by nejspíše spáchala sebevraždu. Franta byl z této informace zcela šokovaný. Hned své mamince řekl, co by si bez ní asi tak všichni počali a ať nad tímhle řešením vůbec nepřemýšlí.

Tady je ale jasně vidět, že Anička je v koncích a vůbec neví, jak dál. Můžeme snad v Ulici čekat to nejhorší? Dokáže se Anička vypořádat s takovou bolestí, nebo ze zoufalství spáchá sebevraždu? V Ulici se už nemůžeme divit vůbec ničemu.

Související články

Další články