Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Šok v The Voice Česko Slovensko: Soutěžící Danny byl ještě nedávno Tereza!

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 6 fotografií
přerod
Kouzlo soutěže The Voice Česko Slovensko spočívá především v tom, že se porotci řídí jen hlasem zpěváka, ke kterému jsou otočení zády. Nikdo z nich netuší, jak vypadá člověk, kterého možná budou mít za pár chvil ve svém týmu. Stejně to bylo i v případě Dannyho, který překvapil porotce tím, že ještě pár měsíců před soutěží byl Terezou.

Dvacetiletý Danny Leden z Chomutova je na první pohled mladý muž jako každý jiný. Když předstoupil v soutěži The Voice Česko Slovensko před porotce, jen málokdo z diváků by hádal, že ještě před rokem byl Danny dívkou jménem Tereza. Už ve třinácti letech prý ale tušil, že něco není tak, jak má být.

V patnácti letech už bylo Dannymu jasné, že se narodil ve špatném těle. Když to oznámil rodičům, otec se s tím smířil lépe, než matka, která to nedokázala pochopit. Danny je momentálně 7 měsíců na hormonální léčbě a na jaře ho čeká operace poprsí, kterou bude následovat i operace spodní části těla. Kompletní proměna v muže by měla trvat okolo dvou let.

Když Danny předstoupil před porotce, kteří před ním seděli otočení zády, rozhodl se naplno předvést svůj pěvecký talent. Snaha se vyplatila a Danny Leden je součástí týmu Jany Kirschner, kterou sice diváci nemohou vystát, ale zpěvačka je nepopiratelně velmi dobrá.

Související články

Další články