Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Pohřeb Jana Kočky Týnuš Třešničková

Nejnovější kauzy

ŠOK V RIU: První sportovec má příznaky viru zika! O koho jde a jak je to s ním vážné?

Jakub Grigar je možná prvním nakaženým.
Obavy všech sportovců se pomalu naplňují. Virus zika má totiž pravděpodobně svou první oběť. Tou je slovenský vodní slalomář Jakub Grigar. Celá výprava našich východních sousedů je tak jako na trní a čeká, jak to nakonec dopadne!

Slovenský olympionik sice svoji premiéru zvládl parádně, když přesvědčivě ve své disciplíně postoupil do semifinále, ovšem neměl to jednoduché. Devatenáctiletý mladíček si totiž během kvalifikace prošel hodně složitými momenty.

"Před pár dny se mi ozvalo koleno, v němž jsem měl přetržený křížový vaz. K tomu jsem si ještě jako na potvoru vykloubil palec a do toho mě štípl komár. Asi po třech dnech mě začalo bolet v krku, bolela mě hlava a měl jsem rýmu,” řekl Grigar v rozhovoru pro slovenský web pluska.sk.

Tohle všechno jsou typické příznaky viru zika, tomu viru, kvůli kterému do Ria neodcestovalo tolik sportovců. Grigar tak chce veškerý následující volný čas věnovat relaxu a modlí se, aby to nakonec byl planý poplach.

Mohlo by vás zajímat

Další články