Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Šok v reality show: Přítel musel sledovat, jak jeho holka SOULOŽÍ VE VILE s jiným!

Šok v reality show: Přítel musel sledovat, jak jeho holka SOULOŽÍ VE VILE s jiným!
Zdroj: Profimedia, archiv
Tady se něco hodně zvrtlo. Zadaná slečna se přihlásila do reality show ve stylu Big Brother a nechala se zavřít do vily s ostatními účastníky. Do show šla jako zamilovaná a zadaná žena, jenomže pak si užívala s jiným. A na všechno se musel bezmocně dívat její přítel.

Tak tohle je vážně mazec. Díváte se na to, jak vás někdo podvádí a nemůžete vůbec nic dělat. "Někdo z produkce jí dal drogy, aby se zvýšila sledovanost," zuří přítel nevěrné dívky, Andrej Laharnar.

Událost se odehrála Srbsku a natáčelo se v hlavním městě Bělehradu. Přítel dívky si neumí její chování vysvětlit a obviňuje televizi z toho, že jí do pití přimíchali nějaké omamné látky.

Jeho holka Mirela Lapanovic si totiž vlezla pod peřinu se soutěžícím Milutinem Radosavljevicem a společně si tam užívali. Byla to taková rychlovka, že si dotyčný ani nesundal ponožky. Buran!

"'Až se vzpamatuje, nebude věřit, že to udělala," říká naštvaný Andrej. Ten si stále myslí, že jeho přítelkyně nebyla při smyslech a zvažuje, jestli proti kontroverzní reality show nepodnikne právní kroky.

Související články

Další články