Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Šok v náhradní domácnosti: Vyměněná manželka se musí obejít bez pračky a lednice

+ Další 2 fotografie
Premiérová epizoda Výměny manželek představí divákům Ilonu z Brna, která si na deset dnů vymění rodinu s Radkou z Havířova. Jak si ve svých náhradních domácnostech poradí? Ilonu čeká šok hned po příjezdu do prozatímního domova, zjistí totiž, že si bude muset poradit bez lednice a pračky!

V premiérové epizodě Výměny manželek se diváci seznámí s Ilonou z Brna, která si domácnost na 10 dní vymění s Radkou z Havířova. Zatímco Ilona se do pořadu přihlásila, aby vyzkoušela něco nového, Radka chce změnit přístup své rodiny, která ji neposlouchá. Děti prý neuklízí a nepořádek jen neustále přidělávají.

Ilona ihned po příchodu do nové domácnosti trne hrůzou – byt působí velmi prázdně. Důvod ke skutečné panice přijde až v momentě, kdy zjistí, že její náhradní rodina nedisponuje pračkou a dokonce ani lednicí.

Zatímco Ilona se bude v Havířově modlit, aby měla 10 dní co nejdříve za sebou, Radka si bude v Brně užívat pohody, jakou u sebe doma nezažije – náhradní rodina ji vezme na hokej i do kina a vyměněná manželka se cítí rozmazlovaná.

Absence základních spotřebičů není to jediné, s čím se bude Ilona v Havířově potýkat. Problémy bude mít jak s náhradním manželem, tak s dcerou, která je velmi drzá. Jak si v pro ni nepředstavitelných podmínkách poradí, sledujte už ve středu večer.

Související články

Další články