Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Šok v Like House: Agáta Hanychová našla dildo, navíc jí osolili snídani

Influenceři se ve vile již zabydleli.
Zdroj: Se souhlasem TV Prima
+ Další 3 fotografie
Like House 2

Modelku Agátu Hanychovou (36) čekal v pořadu Like House šok. Ráno jí někdo osolil snídani. Později pak navíc našla skutečný dámský vibrátor. Jak s tím před kamerami naložili? Nejvíc disliků si tentokrát vysloužil Tadeáš (19). Influencerům se nelíbil jeho smysl pro humor ani to, že nahlas prdí.

Zatímco Agáta Hanychová (36) si prý užívá Like House jako dovču, protože vstává "až" v půl deváté, ostatní influenceři se stresují a hádají o to, kdo z nich by měl uklidit. Agátě sice někdo nasypal do snídaně sůl, jinak si ale zbytek party docela ochočila a pěkně do ní zapadla.

Agáta našla vibrátor

Influenceři ve vile ani tentokrát nezaháleli, za úkol tomto díle dostali vytřídit odpad. "Měli jsme odpadkový den. Což j tématické, vzhledem k tomu, že všichni nadávají, jaký je Like House odpad," měl jasno Tadeáš. "Padesátiletí, šedesátiletí lidi to pojebali a mladí to zachraňujou," dodal ještě Tadeáš. To holky byly na třídění odbornice a celou výzvu si užívaly. Celá parta zamířila i do třídírny odpadu, to už se ale Agáta dala do křiku: "Fuj, našla jsem tu robertka!"

Tadeáš? Prdí, tvrdí Sebastian

"Lesklý a neporušený. Nevím, proč by to někdo vyhazoval," měl jasno Sebastian. "Nacházíte tady často vibrátory?" psala se pak zaměstnankyň pohoršená Agáta. Překvapením bylo i to, že si nejeden influencer přišel na vibrátor sáhnout. A třídilo se dál. "Jako nevím, zda jsem k životu potřeboval viděět skládku a hrabat se tam mezi dildy a kondomy,"klíbl se Tadeáš. Ten si na konci epizody vysloužil hodně disliků jak za svou aroganci, tak za třeba od Sebastiana za to, že si prý naschvál třikrát prdnul jeho směrem.

Související články

Další články