Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Sok v lásce Josef Rychtář: Co říká na smrt Jirky Pomeje, se kterým ho pojila Iveta

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 36 fotografií
Další rána
Josefa Rychtáře (60) čekala náročná noc plná slz. Odešel totiž člověk, s nímž ho pojila nezměrná láska k jedné ženě. Než se stal manželem Ivety Bartošové (†48), byla tragicky zesnulá zpěvačka ve svazku manželském s Jiřím Pomejem (†54). Ten v úterý večer podlehl zákeřné rakovině.

Jiří Pomeje (†54) je po smrti, v úterý podlehl zákeřné rakovině kostí a hrtanu. Do posledního dechu s chorobou bojoval v Nemocnici Na Pleši. Z tragické zprávy se kromě jiných nemůže vzpamatovat ani Josef Rychtář (60), vdovec po Ivetě Bartošové (52)!

„Je mi to upřímně líto. S Jirkou jsme se znali dlouhá léta. Je mi velice líto, co se stalo. Není mi to jedno, i když jsem k němu měl výhrady, protože bylo něco mezi ním a Ivetkou. Nikomu smrti nepřeji a ani bych nepřál, Jirkovi už vůbec ne. Je mi líto, že jsem tomuto člověku v jeho těžkých chvílích nedokázal pomoci. Velice si vážím pana Páska, co pro Jirku udělal, sledoval jsem jeho kroky, které byly upřímné,“ plakal do telefonu eXtra.cz Rychtář.

„Odešli nám dva umělci – nejprve Ivetka a teď Jirka. Na jejich tvorbu se nikdy nezapomene a zůstane v našich srdcích,“ uzavřel zdrcený Josef.

Všichni doufali, že je ještě naděje. Lékaři ale byli spíše pesimističtí. Bohužel veškeré naděje byly marné. Zůstala po něm pětiletá dcera Anička, mezi truchlícími jsou i tatínek Jiří a maminka Jaroslava.

Související články

Další články