Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Šok v královské rodině: Tchán Pippy Middleton měl znásilnit dvě nezletilé dívky!

Pippa je z obvinění tchána přinejmenším rozčarovaná.
Zdroj: archiv
+ Dalších 20 fotografií
Královská rodina má na krku pěkný skandál. Tchán Pippy Middleton (34), sestry vévodkyně Kate (36), se měl v minulosti dopustit znásilnění na dvou dívkách, a to nezletilých. Když se David Matthews (74) dostal do vazby, po dvou dnech zaplatil kauci a celu opustil. Jak to s ním bude dál?

Skandál, který otřásá královskou rodinou, je šílených rozměrů. Tchán Pippy Middleton byl obviněn ze znásilnění dvou nezletilých dívek. Zadržen byl na letišti Orly a následně putoval do vazby. Dva dny mu ale byly dost, tak zaplatil kauci, která mu jako britskému multimilionáři nedělala sebemenší problém.

David Matthews, jak se tchán jmenuje, měl dívky znásilnit mezi lety 1998 a 1999 v Paříži a St Barts. Není úplně jasné, zda David může opustit Francii a odjet domů. Francouzské úřady se nevyjádřily, jestli byl Davidovi zabaven pas. Jestli člen královské rodiny stane před soudem nebo ne, bude jasné za 6 měsíců. Jeho mluvčí řekl, že David kategoricky odmítá obvinění, a považuje to za skandální, píše Daily Mail.

Tchán Pippy byl nejdříve automechanik, posléze závodník, ale po zranění už se své vášni nemohl věnovat naplno, a tak s auty obchodoval a pohádkově zbohatl. Je otcem Jamese Matthewse, který si vzal Pippu.

Související články

Další články