Takhle se prý zpěvák Sámer Issa (27) už dlouho nezasmál.

Česká manželka slovenského producenta Jara Slávika (38), profesionální hosteska a „královna playbacků“ Karolína Krézlová (25) oznámila Issovi, že už s ním nebude vystupovat.

Ve skutečnosti však doposud vystupovala především ona s Issou, který jí dával vydělat po diskotékách, když si s ním mohla zazpívat duet The world is crazy, který se navíc kvůli Krézlové musel zpívat pouze na playback.

Teď se Krézlová, která se rok snaží zbavit nálepky bývalé poletuchy a „milenky“ zahraničních celebrit, vytočila, když díky Sámerovi vyšlo najevo, že s ní měl sex legendární DJ Tiësto.

„Jen jsem se pochlubil na svém Facebooku, že nám klip lajknul sám Tiësto,“ směje se Sámer a pokračuje: „…Chytnul se toho bulvár a vyšlo prostě najevo, že spolu kdysi něco měli, a jí to hrozně vadí, že bude zase za kurvu, přitom to byl v pohodě článek a vlastně dobrá reklama pro náš klip.“

Reakce na sebe nenechala dlouho čekat. Zpěváka kontaktoval manažer Jara Slávika, partnera Krézlové, s informací, že Karolína ruší všechny společné kšefty: „Myslel jsem, že mi volá někdo zfetovaný, opravdu jsem žasnul, že to ten člověk myslí vážně,“ chechtá se Sámer s tím, že samozřejmě informaci bere na vědomí.

Na rozloučenou ještě prostřednictvím redakce eXtra posílá rozverný vzkaz: „Zvažuji mimořádnou tiskovou konferenci, taková věc, to je na ukončení kariéry!“