Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

ŠOK: Problémy ve vztahu Kopřivové a Jágra? Veronika si postěžovala svým fanouškům!

Zdroj: instagram
+ Dalších 76 fotografií
Jaromír Jágr si dává pauzu od hokeje, a to na celého půl roku, a to se jeho přítelkyni Veronice Kopřivové moc nelíbí. Že by se objevily problémy v jinak láskyplném vztahu? Jinak si totiž nedokážeme vysvětlit, proč by si Veronika stěžovala svým fanouškům na sociálních sítích, že teď bude mít Jardu doma častěji, než byla zvyklá.

Tohle se našemu nejlepšímu hokejistovi ještě tedy nestalo. Jaromír Jágr (45) bude celých šest měsíců bez hokeje. Nezahraje si totiž v play-off NHL nebo na mistrovství světa. Veronika Kopřivová by tedy měla zářit štěstím a jásat.

Jenomže opak je pravdou. Místo toho, aby Kopřivová jásala nad tím, že si konečně užije pořádně své lásky a někam spolu třeba vyrazí, tak si akorát postěžovala fanouškům na sociální síti Instagram.

Tam přidala novou fotku, na které stojí před logem Floridy, a k tomu stroze napsala: ,,To bude sakra dlouhá pauza, to nechceš!" A tím opět dokázala, že si nevidí do úst! Před nějakou dobou si totiž ustavičně stěžovala, že kvůli Jardově hokeji je neustále sama.

Takže by si přítelkyně Jaromíra měla rozmyslet, co vlastně chce.

Související články

Další články