Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Šok pro rodiče! Jak doma oznámit, že ve škole propadáte? Tenhle kluk to vymyslel geniálně

Co je pro rodiče horší? Dozvědět se, že budou babička s dědečkem, protože jejich puberťák zřejmě neví, co je to antikoncepce? Nebo zjištění, že mají doma pitomce, který bude léto trávit učením na reparát? V tomhle případě za A je správně.

Když máte dospívající dítě, děsí vás hlavně tři věci: že bude brát (drahé) drogy, že se stanete předčasně prarodiči a že nedodělá ani ten nejjednodušší učňák, protože mozkové buňky po vás zrovna nepodědil.

Strachů svých rodičů si je vědom i jeden nejmenovaný student, který se rozhodl, že poněkud vyčůraně a oklikou doma oznámí, že propadá z matematiky. Jeho heslo: Šok přebijte ještě větším šokem. Vzhledem k reakci jeho otce finta, zdá se, funguje.

Přivodili jste někdy rodičům podobný infarkt? Co nejhoršího jste jim provedli a jak jste doma oznamovali špatné známky? Jsme strašně zvědaví, tak nám dejte vědět. Stejně tak nám posílejte své vlastní vtipné sms konverzace na redakce@extra.cz!

Ty nejlepší z nich zveřejníme.

Mohlo by vás zajímat

Další články