Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Šok pro fanynky! Krasavec z filmu 365 dní se vyfotil bez trika a s možným přítelem

Michele Morrone.
Zdroj: Archiv Michele Morrona, Profimedia, koláž eXtra.cz
+ Další fotografie
Přiznání?!

Fanoušci herce Michele Morrone (30) jsou nyní pořádně zvědaví. Představitel mafiána Massima Torricelliho ve filmu 365 dní přidal na své sociální sítě polonahou fotografii s hereckým kolegou. A podle snímku to vypadá, že se k sobě ti dva obzvlášť mají, čehož si všimli i fanoušci, kteří začali spekulovat, zda herec není náhodou gay.

Italský herec, model a zpěvák Michele Morrone je jedním z hlavních představitelů erotického dramatu 365 dní. Fanynky z tohoto charismatického herce doslova šílejí, proto není divu, že má na Instagramu více než 12 milionů sledujících. Všechny ale šokoval poslední fotografií, na které jsou bez trička on a model Simone Susinne, který se ve filmu 365 dní také objevil.

Přiznání nebo snad ne?

Polonahá selfie obou mužů vzbudila doslova poprask. V komentářích se to jen hemžilo dotazy, zda je Morrone gay nebo ne. Italský herec totiž k záludné fotografii připsal: „Jsem lhář.”

„Počkat, cože?” ptala se jedna z fanynek zděšeně. Další se přidávaly a psaly, že doufají, že se jedná jen o nějaký vtip nebo třeba hereckého dvojníka. Jenže fotografii komentovali i lidé z řad známějších osobností, kteří gratulovali nebo psali, že to věděli. Zda se ale skutečně jedná o odhalení toho, jestli je herec Michele Morrone gay, se zatím stoprocentně neví. On sám se k tomu víc nevyjádřil.

Lidé jsou zmatení i proto, jelikož byl od roku 2014 do roku 2018 ženatý s libanonskou módní návrhářkou Roubou Saadeh, s níž má dva syny.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy