Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Šok pro fanoušky po celém světě: BBC stáhla z Top Gearu Jeremyho Clarksona. Co teď bude dál?

Zdroj: Profimedia.cz
Je to neuvěřitelné, ale BBC se rozhodla pro sebevražedný krok. Z nejslavnějšího pořadu na světě se rozhodla stáhnout hlavní hvězdu - Jeremyho Clarksona. Rozhodnutí přišlo zničehonic, právě v den natáčení nového dílu, který se premiérově vysílá v neděli.

Top Gear je nejslavnější pořad na světě, dokonce drží zápis v Guinessově knize rekordů jako nejsledovanější pořad na zemi, má skoro půl miliardy diváků po celém světě.

Je to nejlepší výstavka britské korporace BBC a pořad milují i ženy právě pro jeho nekorektní humor. Přesto dnes přišel pro fanoušky šok. BBC se totiž rozhodla stáhnout Jeremyho Clarksona z vysílání, a to okamžitě.

Co to znamená?

Dnes je úterý, a to se v britském Dunsfoldu natáčí pro pořad část s diváky a s hvězdou v autě za rozumnou cenu. Bez těchto částí není díl kompletní. Pro diváky to tedy znamená, že dnešní natáčení na dunsfoldském letišti neproběhlo a díl 22. řady, která se právě nyní premiérově vysílá v neděli na BBC Two, se vysílat nebude!

K celé situaci zatím všechny strany mlčí, ale podle zpráv ze serveru CNN, který informaci mimořádně přinesl, mělo dojít k velké hádce mezi Clarksonem a Andrewem Wilmanem, který je výkonným producentem pořadu Jenže to nedává smysl, Clarkson a Wilman jsou dlouholetí přátelé a nový Top Gear, který znáte nyní ve složení James May, Richard Hammond a Jeremy Clarkson, se vysílá hlavně podle vize těchto dvou mužů.

Další informace vám samozřejmě přineseme, jedno je ale jisté. Pokud Clarksona do vysílání BBC nevrátí, pořad skončí. Bez něj totiž nemá show smysl.

Související články

Další články